O mnie


Witaj! Jestem Magda, Madzia, Madziula, Madziulka - byle nie Magdalena. Urodziłam się 10 lutego 2001 roku, co czyni ze mnie magiczne dziecko (10.02.2001 wstecz 10.02.2001, taka ciekawostka). 

Interesuję się przede wszystkim fotografią, choć jest to jedna z moich najmłodszych pasji. Od ponad 4 lat amatorsko gram na gitarze akustycznej. Jestem w stu procentach samoukiem, ale nie wiążę swojej przyszłości z muzyką i gram wyłącznie dla własnej przyjemności. Od 6 roku życia jeżdżę na nartach zjazdowych. Nigdy nie jeździłam w szkółce. Swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam pod czujnym okiem taty, który do dziś bawi się w mojego trenera. Przez prawie rok grałam w koszykówkę, tym razem w miejscowym klubie, ale niestety moje kolana nie pozwoliły mi na kontynuowanie treningów. Generalnie lubię sport. Uwielbiam też śpiewać i tańczyć, ale to gdy nie ma nikogo w domu, czy pod prysznicem. 

Jestem osobą, która ma jasno określone cele i konsekwentnie do nich dąży (chociaż w bardzo specyficzny, niezrozumiały sposób). Jestem otwarta na nowe znajomości, bardziej towarzyska niż zamknięta w sobie. Zawsze staram się mieć uśmiech na twarzy, ponieważ życie jest piękne i nie warto marnować czasu na zmartwienia. Swoim optymizmem i pozytywną energią staram się zarażać wszystkich dookoła. Często sarkastyczna, ale chyba w moim wypadku działa to na korzyść. Lubię dyskutować z ludźmi na różne tematy i z reguły to do mnie należy ostatnie słowo. Co w przyszłości? Pomimo młodego wieku, już wiem, że swoją późniejszą pracę będę wiązała z czymś humanistycznym. Nauki ścisłe, to zdecydowanie nie moja działka.